Poznaj Opinie o lh.pl — Szok! 15 lat udanej współpracy!

W dzisiejszym artykule przedstawię Ci moją prywatną opinię na temat firmy hostingowej lh.pl. Nie ukrywam, że jest to firma, do której mam wyjątkowy sentyment. nasza współpraca trwa od dobrych kilkunastu lat.

Musisz wiedzieć, że wybór firmy hostingowej to bardzo ważna decyzja, od której zależy m.in. czy Twoja strona będzie działa dostatecznie szybko i co bardzo istotne w sposób ciągły. Obecnie jest to dla mnie logiczne, ale kilkanaście lat temu gdy o hostingu nie wiedziałem praktycznie nic, a już w szczególności czym się kierować przy jego wyborze, moim jednym kryterium wyboru były opinie bardziej doświadczonych osób.

kod rabatowy lh.pl opinie

Firma lh.pl miała naprawdę bardzo dobre opinie wśród swoich klientów, co sprawiło, że to właśnie na nią padł mój pierwszy (jak się okazało właściwy) wybór. Po tylu latach nie jestem w stanie sobie przypomnieć, który z pakietów hostingowych wybrałem jako pierwszy, ale mogę Ci powiedzieć, jaki wybrałbym teraz.

Na dobry początek idealnym wyborem będzie dla Ciebie najtańszy pakiet hostingowy Kiwi, który w pierwszym roku kosztuj zaledwie 37,50 zł netto a z kodem rabatowym LH-20-10026 cena spada do równych 30 zł netto.

Czy cena 30 zł netto za w pełni funkcjonalny hosting ze skrzynką pocztową to dużo? Myślę, że na to pytanie nie muszę odpowiadać.

Dlaczego pakiet hostingowy Kiwi w lh.pl?

Pakiet hostingowy Kiwi w lh.pl to kompleksowa oferta dla każdego, kto chce postawić swoją pierwszą stronę internetową. W tym pakiecie zawiera się hosting z dyskiem SSD/NVME o pojemności 10 GB, optymalnie dobrany procesor i nieograniczony transfer danych. Warto też wspomnieć o tym, że kupując hosting Kiwi, otrzymujesz również skrzynkę pocztową, do której możesz podpiąć wiele adresów email.

lh.pl opinie

Jeśli interesują Cię pełne parametry hostingu KIWI to koniecznie sprawdź ofertę na stronie https://www.lh.pl/hosting

Proces zakupu i konfiguracji usługi w lh.pl — jak przebiegał i jakie były moje wrażenia

Proces zakupu i konfiguracji usługi w lh.pl jest bardzo prosty i przejrzysty. Strona internetowa jest bardzo intuicyjna, co ułatwia znalezienie odpowiedniego pakietu. Cały proces zakupu zajmuje tylko kilka minut i odbywa się bezproblemowo. Po dokonaniu zakupu otrzymasz maila z instrukcjami dotyczącymi konfiguracji usługi, co jest bardzo pomocne i ułatwia uruchomienie strony internetowej w krótkim czasie.

Stabilność i wydajność — jak działa mój serwer w lh.pl?

W obecnej chwili posiadam 5 serwerów w lh.pl, na których hostuje kilkadziesiąt stron internetowych. Przy takiej skali myślę, że jestem odpowiednią osobą, która może wystawić obiektywną opinię firmie lh.pl.

Moje strony internetowe umieszczone na serwerach lh.pl działają bardzo stabilnie i wydajnie. Nie mam większych problemów z opóźnieniami w ładowaniu czy niedostępnością stron. Wszystko działa bardzo sprawnie i szybko, co jest bardzo ważne, aby utrzymać zadowolenie użytkowników. Oczywistą sprawą jest, że w lh.pl jak i w innych firmach hostingowych zdarzają się awarie, ale tutaj do gry wchodzi pomoc techniczna, która jest na bardzo wysokim poziomie — o tym w dalszym ciągu artykułu.

Bezpieczeństwo w lh.pl — jakie rozwiązania zabezpieczają moje dane i strony internetowej?

Bezpieczeństwo moich danych i danych strony internetowej to dla mnie kwestia kluczowa, dlatego wybierając usługi hostingowe, zwracam szczególną uwagę na dostępne rozwiązania zabezpieczające.

Oczywiście jak wspomniałem już na samym początku artykułu, gdy pierwszy raz skorzystałem z usługi lh.pl kierowałem się jedynie opiniami klientów, które znalazłem w sieci. O bezpieczeństwie nie miałem wtedy jeszcze większej wiedzy, ale na szczęście i tutaj się nie zawiodłem.

Jak się okazuje serwery lh.pl monitorowane są 24/7 a cała ich infrastruktura zabezpieczona jest na wielu płaszczyznach. Na szczególną uwagę zasługuje już sam fakt, że serwery w lh.pl rozmieszczone są w 3 niezależnych lokalizacjach. Owe lokalizacje wykorzystywane są również do tworzenia backupów, które znajdują się zawsze w lokalizacji odrębnej do hostowanej strony. Backupy wykonywane są codziennie i przechowywane przez 30 dni. Oznacza to, że w razie potrzebny możesz odzyskać swoje dane, nawet 30 dni wstecz.

Kolejnym czynnikiem, który wpływa na to, że świadomie mogę dać pozytywną opinię firmie lh.pl jest fakt, że stosuje najnowocześniejsze metody ochrony danych przed atakami typu DDOS oraz BruteForce. Do rozwiązań godnych uwagi należą również zabezpieczenia WAF i bezpłatny certyfikat SSL Let’s Encrypt.

Obsługa techniczna — jak szybko i skutecznie rozwiązywano moje problemy

Niezależnie od tego, jak dobry jest produkt, czasem mogą pojawić się mniejsze lub większe problemy. I tak również było w moim przypadku. Na samym początku były to problemy wynikające z mojej niewiedzy i, mimo że lh.pl nie miało obowiązku mi pomagać, zawsze mogłem liczyć na ich pomoc.

Na dobrą sprawę od dobrych kilku lat nie przypominam sobie, jakichkolwiek problemów technicznych. Co prawda zdarza mi się czasem prosić o pomoc w momencie, gdy potrzebuje wsparcia przy mniej standardowych działaniach, ale w takich momentach zawsze można liczyć na obsługę techniczną, która zawsze działa szybko i skutecznie.

Co więcej, zawsze możesz skorzystać z opcji czatu na żywo, gdzie otrzymasz pomoc w czasie rzeczywistym praktycznie od razu po rozpoczęciu rozmowy.

Ceny i promocje — jakie oferty i rabaty są dostępne dla klientów

Firma lh.pl posiada bardzo dobre ceny usług hostingowych. W porównaniu z wieloma innymi firmami hostingowymi lh.pl oferuje niezwykle dobry stosunek jakości do ceny. Co więcej, korzystając z kodu rabatowego LH-20-10026 koszt usług hostingowych spada dodatkowo od 20%.

Nic więc dziwnego, że firma lh.pl ma bardzo dobre opinie wśród swoich użytkowników. Niezawodność serwerów w połączeniu z niskimi cenami usług to wymarzona sytuacja dla każdego, kto posiada własną stronę internetową!

ceny lh.pl opinie

Domeny internetowe — jakie opcje są dostępne i jakie są ceny

Firma lh.pl oferuje szeroki wybór domen internetowych, w tym popularne rozszerzenia takie jak .pl, .com, .net, .org i wiele innych.

Nie jest to jednak wybór, do którego będę Ci zachęcał, ponieważ jestem właścicielem serwisu gnum.pl, który podobnie jak lh.pl oferuje usługi rejestracji i odnawiania domen internetowych.

Tym, co różni gnum.pl od lh.pl jest głównie koszt odnowienia domeny .pl. W gnum.pl domenę polską .pl odnowisz za 49,57 zł netto a w lh.pl musisz za tę samo domenę zapłacić 119 zł netto. Prawda, że spora różnica?

Oczywiście w tym miejscu nie ujmuje w żaden sposób polityce cenowej lh.pl. Chce tylko zaznaczyć, że taką samą domenę możesz odnawiać ponad 2 razy taniej!

Nic też nie stoi na przeszkodzie, abyś utrzymywał domenę w gnum.pl i posiadał hosting w lh.pl. Będzie to idealne połączenie, które każdemu polecam.

Podsumowanie — czy polecam usługi firmy lh.pl i pakiet Kiwi na start?

Jeśli uważnie czytałeś cały artykuł, to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że na temat firmy lh.pl mam wyrobioną bardzo dobrą opinię. Z czystym sumieniem mogę polecić lh.pl każdej osobie, która szuka taniego, a zarazem bezpiecznego i stabilnego hostingu. Jeśli lubisz mieć wszystko pod kontrolą to wraz ze świetną obsługą techniczna lh.pl możesz to osiągnąć!

Wybierając lh.pl nie zapomnij skorzystać z kodu rabatowego LH-20-10026, który uprawnia Cię do 20% zniżki na hosting!

Streszczenie moje opinii o firmie hostingowej lh.pl:

  1. Firma lh.pl jest już na rynku hostingowym od 20 lat.
  2. Lh.pl posiada bardzo dobre opinie wśród swoich klientów
  3. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich danych oraz danych na Twojej stronie to lh.pl zadba o to w odpowiedni sposób.
  4. Pomoc techniczna w lh.pl działa zawsze bardzo szybko i zawsze służy pomocą.
  5. Niskie cenny pakietów hostingowych sprawiają, że lh.pl jest bardzo konkurencyjne w stosunku do wielu innych firm hostingowych.
  6. Za pomocą kodu rabatowego LH-20-10026 możesz obniżyć ceny hostingów w lh.pl o 20%.
  7. Jak użytkownik wielu hostingów wystawiam pozytywną opinię lh.pl.
Poznaj Opinie o lh.pl — Szok! 15 lat udanej współpracy!
Autor publikacji:
Miłosz Gądziak
administrator wewetwerter