Zapytaj o

indywidualną i bezpłatną wycenę
  Pozycjonowanie lokalne dla Twojej firmy

  Pozycjonowanie lokalne to zestaw działań i strategii mających na celu poprawę widoczności Twojej lokalnej firmy w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych, a szczególnie w Google.

  Podczas gdy konwencjonalne techniki SEO dążą do wypozycjonowania strony internetowej tak, aby dotarła do klientów na globalnym rynku, lokalne pozycjonowanie ma na celu dotarcie do klientów wyłącznie z regionów obejmujących zakres działania Twojej firmy.

  Dla przykładu, jeśli szukasz w Google fryzjera, mechanika lub pizzerii to algorytm wyszukiwarki wskaże Ci odpowiednie wyniki w obrębie Twojego miasta lub okolicy.

   

  Pozycjonowanie lokalne w zakładzie fryzjerskim

  Dla kogo jest pozycjonowanie lokalne?

  Niezależne od tego, czy posiadasz placówkę z fizycznym adresem, czy też oferujesz swoje usługi w domu, odpowiednio zastosowana strategia pozycjonowania lokalnego pomoże Ci zwiększyć sprzedaż oraz wyróżni Twoją firmę na tle lokalnej konkurencji.

  Przykłady: Salony fryzjerskie, zakłady kosmetyczne, gabinety lekarskie, kina, pizzerie, hotele.

   

  Jakie korzyści daje pozycjonowanie lokalne?

  Jeśli posiadasz firmę, która świadczy usługi w konkretnym rejonie, pozycjonowanie lokalne zagwarantuje Ci o wiele szybszy zwrot inwestycji (ROI) niż gdybyś zdecydował się na konwencjonalne metody pozycjonowania.

  Szybki zwrot inwestycji wynika z faktu, że pozycjonowanie lokalne bardzo celnie trafia w klientów bezpośrednio zainteresowanych usługami Twojej firmy.

  A ponieważ wyszukiwarki ciągle się rozwijają i coraz celniej dopasowują wyniki wyszukiwania do konkretnych lokalizacji, z roku na rok coraz więcej firm decyduje się na pozycjonowanie lokalne z trafnym przekonaniem, że jest to najlepsze rozwiązanie dla regionalnego biznesu.

  Jak wygląda proces pozycjonowania lokalnego?

  Proces pozycjonowania lokalnego w stosunku do pozycjonowania konwencjonalnego lub do pozycjonowania sklepu internetowego może wydawać się prosty. Nic bardziej mylnego. Jest to błędne przeświadczenie wynikające z lokalnego charakteru kampanii.

  Jeśli zależy Ci na zbudowaniu solidnego lokalnego biznesu, to musisz mieć świadomość, że Twoja strona internetowa wymaga wielu godzin analitycznej pracy w poszukiwaniu najlepszych dla Ciebie rozwiązań.

  Pamiętaj, że Twoja konkurencja również będzie brana pod uwagę. Sprawdzimy jej wady i zalety, a następnie zdobyte informacje wykorzystamy do skutecznej kampanii pozycjonowania lokalnego.

  1. Analiza konkurencji: Konkurencja na lokalnym rynku może być spora a pula wspólnych klientów ograniczona. Dlatego dobrze przeanalizujemy Twoją konkurencje i przejdziemy do budowania skutecznej strategii.
  2. Dobór słów kluczowych: Przeanalizujemy i dopasujemy najlepsze słowa kluczowe, które wykorzystamy w przygotowanej dla Ciebie kampanii. Dzięki dobrze dobranym słowom kluczowym celnie przyciągniemy lokalnych klientów prosto do Ciebie.
  3. Budowanie strategii: Dobrze zaplanowana strategia to klucz do sukcesu. Obejmuje ona aktualizacje Twojej witryny, strategie budowania linków oraz ciągłą optymalizację konwersji.
  4. Audyt strony internetowej: Stworzymy listę wytycznych dotyczących tego, w jaki sposób zoptymalizować strukturę kodu i treści na Twojej stronie internetowej, a to bezpośrednio przełoży się na lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania.
  5. Tworzenie treści: Treść ma kluczowe znaczenie w każdej kampanii SEO, dlatego skrupulatnie przejrzymy ofertę na Twojej stronie internetowej i dostosujemy ją do wytycznych wyszukiwarek tak, aby wysoko rankowała na wcześniej wybrane słowa kluczowe.
  6. Zdobywanie linków: Linki prowadzące do Twojej strony internetowej w “oczach” wyszukiwarek  działają jak ocena. Im więcej wartościowych linków, tym Twoja strona uzyska lepsze efekty pozycjonowania. Zadbamy o to, aby Twoja strona otrzymała odpowiednią ilość linków ze strony, które są dobrze odbierane przez Google.
  7. Śledzenie wyników: Otrzymasz dostęp do narzędzi śledzenia ruchu oraz pozycji w wynikach wyszukiwania Google, dzięki temu będziemy mogli wspólnie monitorować efekty pracy i każdego dnia udoskonalać prowadzoną kampanię.

  Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne?

  • Mała firma

   już od

   850 zł
   podstawowy audyt SEO pozycjonowanie do 15 słów kluczowych 15 linków pozycjonujących 3 artykuły sponsorowane bez wpisów na bloga firmowego
   Zamów bezpłatną wycenę
  • Średnia firma

   już od

   1400 zł
   zaawansowany audyt SEO pozycjonowanie do 30 słów kluczowych 30 linków pozycjonujących 5 artykułów sponsorowanych 2 wpisy na blogu firmowym
   Zamów bezpłatną wycenę
  • Duża firma

   już od

   2500 zł
   kompleksowy audyt SEO pozycjonowanie do 70 słów kluczowych 60 linków pozycjonujących 7 artykułów sponsorowanych 4 wpisy na blogu firmowym
   Zamów bezpłatną wycenę

  Zainteresowany?
  Skontaktuj się ze mną!

  Zapytaj bezpłatnie i poproś o wycenę. Odpowiem na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.

  Zapytaj o

  indywidualną i bezpłatną wycenę

   Pomoc

   Ponad 300 przydatnych porad na temat usług oferowanych przez gnum.pl. Dzięki pomocy zdobędziesz wiedzę, w jaki sposób poruszać się po Panelu klienta. Więcej informacji znajdziesz na pomoc.gnum.pl

   Blog

   Dawka wiedzy i wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy. Znajdziesz tam informacje o e-biznesie, marketingu czy branży internetowej. Dostępne pod adresem blog.gnum.pl

   Panel Klienta

   Panel klienta jest kluczowym miejscem dla naszej współpracy. Właśnie w tym miejscu jesteś w stanie zarządzać wszystkimi usługami i produktami. Panel klienta znajdziesz pod adresem panel.gnum.pl