Rejestruj domeny w najlepszej cenie!


.PL9,89 zł/rok   |   .EU25,00 zł/rok   |   .COM55,00 zł/rok
NASZA OFERTA

Transfer domeny

Operacja przeniesienia domeny nie łączy się z poniesieniem dodatkowych kosztów. Transfer umożliwia dokonywanie płatności w gnum.pl oraz daje dostęp do panelu klienta, gdzie we własnym zakresie możesz konfigurować rekordy domeny. Przenieś się do nas w kilku krokach: 1 – załóż konto, 2 – podaj kod authinfo i ciesz się domeną!

Rejestracja domeny

Rejestruj domeny w atrakcyjnych cenach, domeny PL jużod 9,89 zł /rok. Zapoznaj się z pełnym cennikiem naszych domen i sprawdź sam jak tanio jest w gnum.pl

Tanie odnowienie domeny

Zapewniamy atrakcyjne ceny odnowienia domeny. Rejestrując domenę w gnum.pl wiesz odrazu ile będzie kosztować jej przedłużenie na kolejny rok.

.pl


9,89 zł/rok

.com.pl


7,95 zł/rok

.eu


25,00 zł/rok

.com


55,00 zł/rok
Sprawdź, która domena będzie najlepsza dla Ciebie

domeny globalne w gnum.pl
POLSKIE .pl
Domena .pl jest charakterystyczna dla firm działających na terenie Polski. Zakładasz firmę i oferujesz usługi w Polsce? Wybór końcówki .pl jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ domena .pl jest najbardziej rozpoznawalna wśród polskich użytkowników sieci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
domeny globalne w gnum.pl
FUNKCJONALNE .net
Domeny funkcjonalne to między innymi .edu, .org, .info – najczęściej informują o rodzaju prowadzanej działalności. Planujesz założyć stronę internetową dla stowarzyszenia, serwisu informacyjnego czy bloga? Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami!
domeny globalne w gnum.pl
REGIONALNE .waw.pl
Domeny regionalne odnoszą się do konkretnych regionów lub miast. Są idealnym wyborem, gdy realizujesz regionalny projekt lub prowadzisz firmę, której działalność ogranicza się do danego regionu. Dowiedz się więcej i wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie!
domeny globalne w gnum.pl
NARODOWE .uk
Domeny narodowe (.pl, .uk, .de, .it) przeznaczone są dla poszczególnych państw. Jeśli chcesz prowadzić działalność oferującą usługi obywatelom innego państwa, musisz pamiętać o istnieniu odmiennych restrykcji rejestracyjnych cechujących każdą domenę narodową. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!
domeny globalne w gnum.pl
GLOBALNE .com
Domeny globalne to takie, które nie są związane z konkretnym regionem lub państwem. W ramach tej grupy wyróżnia się domeny z końcówkami takimi jak .info, .com, .biz . Gwarantujemy rejestrację domen we wszystkich popularnych rozszerzaniach. Dowiedz się więcej!
domeny globalne w gnum.pl
EUROPEJSKIE .eu
Domena europejska to taka, która jest bezpośrednio związana z działalnością w Unii Europejskiej oraz posiada rozszerzenie .eu . Chcesz nadać firmie europejską tożsamość? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Dlaczego warto

zarejestrować domenę w Gnum.pl

9 lat doświadczenia

na rynku IT

2000+

zadowolonych klientów

20 000+

domen w serwisie
Potrzebujesz pomocy?
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów!
Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Na pewno poświęcimy Ci czas!
+48 669 394 838 Formularz e-mail
kontakt gnum.pl

Najczęstsze pytania