Domeny regionalne - Tanie domeny waw.pl, wroclaw.pl, kalisz.pl | Gnum.pl
Kontakt:   669 394 838   |   pomoc@gnum.pl 1000 - 1700

Domeny regionalne

Wybierz domene zgodną z regionem działalności firmy

Polskie domeny regionalne są bardziej sprecyzowane pod względem lokalizacji. Oprócz powszechnego w naszym kraju rozszerzenia .pl, korzystają one z dodatkowych słów w swoich końcówkach, które wskazują na konkretną miejscowość, województwo czy region. Typowe domeny polskie regionalne to na przykład .slask.pl (wskazująca województwo śląskie), .opole.pl czy .waw.pl (oznaczająca warszawę, zapisywana również po prostu jako .warszawa.pl). Są one doskonałe dla lokalnych portali, jak choćby tych, które skupiają się na newsach, ogłoszeniach czy różnego typu inicjatywach w wyznaczonym regionie.

Polskie domeny regionalne wskazują na to, gdzie operuje dana firma czy organizacja, a także wyróżniają się cenami, które są z reguły niższe od standardowych domen. Jest to świetne rozwiązanie dla działalności o zawężonym zasięgu, nad którym warto się zastanowić.

Domeny regionalne

Domena regionalna to podstawowy element strony internetowej wyróżniający działalność firmy spośród innych w tej samej branży za pomocą określenie zasięgu oferty.

Domeny REG IDN

Domeny IDN doskonale nadają się jako uzupełnienie dla firm posiadających domenę regionalną ze słowem zawierającym w nazwie polskie znaki diakrytyczne.

Najtańsze domeny

Mimo, że jest idealną domeną do biznesu lokalnego jest najtańszą domeną zarówno przy rejestracji jaki i odnowieniu.

Duży wybór

Doskonale wpasowuje się w niemal każdy lokalny biznes w większości polskich miast. Obecnie jest dostępnych aż 119 domen regionalnych.

Cennik domen regionalnych

Rejestruj i odnawiaj domeny regionalne w najlepszej cenie

 • Domena .pl
  PLN 9.89

  /rok

  Odnowienie 39.57 zł Transfer 0 zł Cesja 0 zł
  Zarejestruj
 • Domena regionalna
  PLN 2.87

  /rok

  Odnowienie 13 zł Transfer 0 zł Cesja 0 zł
  Zarejestruj
 • Domena regionalna idn
  PLN 2.87

  /rok

  Odnowienie 3.70 zł Transfer 0 zł Cesja 0 zł
  Zarejestruj
 • Domena funkcjonalna
  PLN 7.95

  /rok

  Odnowienie 33 zł Transfer 0 zł Cesja 0 zł
  Zarejestruj

Pomoc

Ponad 300 przydatnych porad na temat usług oferowanych przez gnum.pl. Dzięki pomocy zdobędziesz wiedzę, w jaki sposób poruszać się po Panelu klienta. Więcej informacji znajdziesz na pomoc.gnum.pl

Blog

Dawka wiedzy i wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy. Znajdziesz tam informacje o e-biznesie, marketingu czy branży internetowej. Dostępne pod adresem blog.gnum.pl

Panel Klienta

Panel klienta jest kluczowym miejscem dla naszej współpracy. Właśnie w tym miejscu jesteś w stanie zarządzać wszystkimi usługami i produktami. Panel klienta znajdziesz pod adresem panel.gnum.pl

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów!
Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Na pewno poświęcimy Ci czas!


Jesteśmy do Twojej dyspozycji
przez 7 dni w tygodniu.
  +48 669 394 838
  pomoc@gnum.pl
  www.panel.gnum.pl

Szybki kontakt