Domeny Europejskie - Tanie domeny . eu | Gnum.pl
Kontakt:   669 394 838   |   pomoc@gnum.pl 1000 - 1700

Domeny europejskie

Zbuduj zaufanie na rynku europejskim

Europa wyróżnia się całą mozaiką państw, które swoje odzwierciedlenie znajdują także w sieci. Większość Internautów z pewnością kojarzy niektóre z lokalnych, europejskich końcówek, jak choćby niemieckie .de brytyjskie .uk czy francuskie .fr – są one wykorzystywane przede wszystkim w przypadku portali adresowanych do konkretnej narodowości czy grupy językowej. Najważniejszą i najczęściej używaną końcówką jest jednak .eu, będąca uniwersalnym i zdecydowanie najlepiej widocznym rozwiązaniem, gdy w grę wchodzą domeny europejskie.

Domena ta rozpowszechniła się głównie z uwagi na to, że wzbudza zaufanie wśród internautów – Europa ma w końcu jedne z najsprawniej funkcjonujących regulacji dotyczących bezpieczeństwa użytkownika w sieci. To, w połączeniu z całkiem przystępnymi cenami sprawia, że domeny europejskie są zdecydowanie warte uwagi. Wybrana nazwa domeny to w końcu podstawowy chwyt marketingowy, na podstawie którego można wypromować swoją stronę w sieci.

Domeny .EU

Jest to domena o międzynarodowym charakterze, która wzbudza zaufanie i wiarygodność biznesową wśród klientów z całej Europy.

Zaufanie w Europie

Duża rozpoznawalność domeny europejskiej na całym świecie to gwarancja większego zaufania i prestiżu dla biznesu międzynarodowego.

Domena .EU IDN

Europejskie domeny IDN doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie dla firm posiadających domenę .eu ze słowem zawierającym w nazwie narodowe znaki diakrytyczne.

Większa widoczność

W Europie jest już 3 miliony zarejestrowanych domen .eu! Wybierając tą domenę zwiększasz szanse na dotarcie ponad 700 mln nowych klientów z całej Europy.

Cennik domen .EU

Rejestruj i odnawiaj domeny .eu w najlepszej cenie

 • Domena .eu
  PLN 25

  /rok

  Odnowienie 25 zł Transfer 0 zł Cesja 0 zł
  Zarejestruj
 • Domena .pl
  PLN 9.89

  /rok

  Odnowienie 39.54 zł Transfer 0 zł Cesja 0 zł
  Zarejestruj
 • Domena com.pl
  PLN 7.95

  /rok

  Odnowienie 33 zł Transfer 0 zł Cesja 0 zł
  Zarejestruj
 • Domena .com
  PLN 55

  /rok

  Odnowienie 77 zł Transfer 0 zł Cesja 0 zł
  Zarejestruj

Pomoc

Ponad 300 przydatnych porad na temat usług oferowanych przez gnum.pl. Dzięki pomocy zdobędziesz wiedzę, w jaki sposób poruszać się po Panelu klienta. Więcej informacji znajdziesz na pomoc.gnum.pl

Blog

Dawka wiedzy i wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy. Znajdziesz tam informacje o e-biznesie, marketingu czy branży internetowej. Dostępne pod adresem blog.gnum.pl

Panel Klienta

Panel klienta jest kluczowym miejscem dla naszej współpracy. Właśnie w tym miejscu jesteś w stanie zarządzać wszystkimi usługami i produktami. Panel klienta znajdziesz pod adresem panel.gnum.pl

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów!
Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Na pewno poświęcimy Ci czas!


Jesteśmy do Twojej dyspozycji
przez 7 dni w tygodniu.
  +48 669 394 838
  pomoc@gnum.pl
  www.panel.gnum.pl

Szybki kontakt